HABERLER

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR MECLİS OTURUMUNDA FORMA GECEMİZE DAVET ÇAĞRISINDA BULUNDUK

17 Şubat 2020 Pazartesi günü saat: 19.00 da Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde düzenleyeceğimiz Balıkesirspor Forma Gecesi faaliyetleri konusunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisinin bu gün yapılan oturumuna katılarak bilgi sunumunda bulunduk. 

Balıkesir Büyükşehir Meclisinde bulunan Siyasi Parti Temsilcilerine düzenlediğimiz Forma Gecemiz için davetiye tevdi ettik ve gecemize teşriflerini beklediğimizi ileterek maddi, manevi her türlü katkıda bulunmaları çağrısında bulunduk. 

Ayrıca büyük özenle yürütmeye çalıştığımız Forma Gecesi için Başta Valimiz ve Büyükşehir Başkanımız olmak üzere Balıkesir İlimizin ve bütün ilçelerimizin Kamu Kurumu Yöneticilerine, Sivil Toplum Kuruluşları bünyesinde bulunan bütün örgütlerine, başkanlıklarına, büyük, küçük ölçekli bütün Sanayici ve İş Adamlarımıza davetiyelerimizi ileterek katılımları konusunda arz ve rica da bulunduk.

Balıkesir ilimizin ilçelerinde, Türkiye'mizin bütün illerinde ve özellikle yurt dışında yaşayan, her zaman bizlerden desteklerini esirgemeyen Balıkesirspor Sevdalısı taraftarlarımızı, bütün Hemşehrilerimizi de düzenlediğimiz geceye katılımlarını beliyoruz. 

Balıkesirspor Yönetim Kurulu