HABERLER

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ GİRAY BULAK BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Teknik Direktörümüz Giray Bulak, Avlu Yaşam ve Kongre Merkezi Fatih Salonu’nda basın mensuplarıyla buluştu. Basın toplantısında Yöneticimiz Murat Tozan da yer aldı.

3 günlük iznin ardından 30 Aralık’ta ligin ikinci yarısının hazırlıklarına başladıklarını hatırlatarak sözlerine başlayan Teknik Direktörümüz Giray Bulak, ‘’ Bu hafta Bolu’da, Beypiliç Boluspor’a karşı oynayacağız. İzlediğimiz, bildiğimiz bir ekip. Yendiğimiz 2 takımdan 1’i. Bu maçı da yine kazanmak için oynayacağız. Futbolcularımızla da yaptığımız toplantılarda da aynı şeyleri söylüyorum. Bizim 1 puanla falan işimiz yok. Bütün maçlarımızı 3 puan için oynayacağız. Son oynadığımız 6 maçta da aynı düşüncelere sahiptik fakat başaramadık. Bize yakın olan birçok maç vardı, onları kaybettik ama çok ince nüanslar vardı. Bu süreçte birbirimizi daha iyi tanıdık. Hem oyuncular bizim oyun anlayışımıza alıştılar hem de biz onları daha iyi tanıdık, neler yapabileceklerini biliyoruz. Beypiliç Boluspor karşılaşmasını kazanmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

 1-1 beraberlikle sonuçlanan Eyüpspor müsabakası hakkında da değerlendirmelerde bulunan Bulak, ‘’ Deplasmanda alınan 1 puandan memnun değilim ama herkes evine gidiyor. Son maçta puan puandır felsefesiyle bakılabilir. Daha önce oynadığımız maçlardan da 1’er puan alsaydık, bugün 5 puan daha aldığımızda mutlu olacaktık. Böyle baktığında 1 puan önemli oluyor ama bazen de aldığın 1 puana maçtan sonra üzülüyoruz, kazansaydık daha iyi olurdu diyoruz. Bu ligde puan puandır ama işe yaramadığı zamanlar da oluyor. Onun için bizim bütün konsatrasyonumuz 3 puan üzerine. Oyun planımızı ona göre geliştiriyoruz. Futbolcularımız daha uyumlu, daha cesaretli, daha neşeli ve daha güçlü. İnşallah Beypiliç Boluspor karşılaşmasından 3 puanla döneriz.’’ dedi.

Teknik direktörümüz Giray Bulak, konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve toplantı sona erdi.