HABERLER

KAMUOYUNA DUYURU

NasaDoge Menemenspor tarafından geçtiğimiz saatlerde yapılan ‘BASINA VE KAMUOYUNA’ başlıklı açıklamanın ardından cevap verme zorunluluğu hissetmiş bulunmaktayız.

Balıkesir Atatürk Stadyumu’nun zeminindeki çimlerin bakımı düzenli olarak yapılmaktadır ve her iki takım da aynı şartlarda mücadele etmiştir.

Ligdeki konumumuzdan bağımsız olarak oynadığımız her karşılaşmaya aynı ciddiyet ve kazanma arzusuyla çıktığımızın, çıkmaya devam edeceğimizin ve NasaDoge Menemenspor karşılaşmasında da aynı düşüncelerle sahada yer aldığımızın bilinmesini isteriz.

NasaDoge Menemenspor kafilesine, ligin ilk yarısında İzmir’de oynanan karşılaşmada takımımıza karşı yapılan hakaret, tahrikli gol sevinci vb. misafirperverlik dışı davranışların aksine başkanımız, yöneticilerimiz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve personellerimiz oldukça misafirperver davranmışlardır. Küfür, hakaret vb. hiçbir şey söz konusu değildir.

Kulübümüze karşı asılsız iddialarda, suçlamalarda bulunan ve karşılaşmanın son dakikalarında herkesin malumu olan bir penaltı golüyle aldıkları 1 puana düşen gölgeyi kaldırmaya çalışan NasaDoge Menemenspor’un açıklamalarını hayretle ve şaşkınlıkla karşılıyor, esefle kınıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Balıkesirspor Kulübü Yönetim Kurulu