HABERLER

BAŞKANIMIZ ÖZGÜR YILMAZ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Başkanımız Özgür Yılmaz, kulüp tesislerimizde düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yönetimde değişikliğe gidildiğini belirterek sözlerine başlayan Başkanımız Özgür Yılmaz; Milli boksörümüz Ali Eren Demirezen, Balıkesirspor’umuzun eski kaptanlarımızdan Onur Özörmenoğlu, Ahmet Çakmak, Bülent Ceylan ve Yılmaz Çiçek’in yönetimde yer alacağını açıkladı.

Teknik Direktör Giray Bulak ile yollarını ayırdıklarını belirterek sözlerine devam eden başkanımız, ‘’Sağ olsun, Giray hocamız da anlayışla karşıladı. Biz geldiğimizden beri gençlerin oynatılmasını istiyorduk ama bu konuda hocamızdan bize bir talep gelmedi. Kendisiyle 1.5 yıllık sözleşme imzalamıştık. 1 yıllık alacağı doğacaktı ama kendisi bu alacağından vazgeçmiştir. Dün itibariyle kendisiyle olan tüm hesabımızı kapattık. Alacağı da yoktur, önümüzdeki sezonla alakalı borcumuz da yoktur. Anlaşmalı bir şekilde yollarımızı ayırdık. Kendisini seviyoruz, sayıyoruz. Bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Sezon sonuna kadar Altyapı Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlumuz Alaettin Hikmet Işık’ın takımımızın başında olacağı sözlerine ekleyen Başkanımız, ‘’Hikmet hocamız, hem akademisyen hem de bilgili bir hocamız. Biz onun bilgisinden faydalanmak için, altyapımıza bir düzen getirmek için hocamızla anlaşmıştık ama hem ligin sonuna geldiğimiz için hem de kulübümüzü daha fazla borca sokmamak için Pro Lisanslı, akademisyen ve bilgili olan Hikmet hocamızla sezonu tamamlayalım istedik. Önümüzdeki sezon için teknik direktör çalışmalarımız var, henüz bir karar yok’’ şeklinde konuştu.

Başkanımız Özgür Yılmaz, açıklamalarının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve toplantı sona erdi.

Haber Görselleri